Svatební den‎ > ‎

Zábava pro dospělé

Po obřadě, kdy se budou novomanželé fotit, máte chvilku pro sebe. Aby Vám čas lépe ubíhal, připravili jsme pro Vás malé pohoštění ve formě jednohubek a osvěžujících nápojů, které zpříjemní rozhovory s Vašimi příbuznými, známými a kamarády.
 
GOLF
Ať jste profíci nebo úplní začátečníci, můžete si zkusit pár odpalů na golfovém hřišti, který se nachází hned vedle parkoviště Resortu.
 
Golfový areál nabízí:
- krytý driving range s délkou až 300 metrů
- odpaliště určené pro trénink přímo z trávy
- pitching area, fairway bunker
- putting green a chipping green
- několikajamková "polní" akademie
 
Ceník pronájmu holí a míčků naleznete zde.
 

 GEOCACHING
 
Jak někteří víte, naše přezdívka Geoveverky vznikla právě díky hře Geocaching. Proto jsme zmínku o této hře na našich stránkách nemohli vynechat.
Kačery bude určitě zajímat, že právě v blízkosti Resortu jsou ukryté dvě kešky Na Vartě  a Mýdlová opera #005. Takže nažhavte GPSky  :-)
Pokud se chcete dozvědět více o této hře, podívejte se  na www.geocaching.com.
 
  


Ve večerních hodinách si spolu pěkně zařádíme ;-) Naplníme žaludky pochutinami z bohatého rautu, osvěžíme se točeným pivem a protančíme nejedny střevíce. Do rytmu tance Vás dostane zkušený DJ, který Vám rád zahraje i na přání. Abychom si také odpočinuli od tanečních kreací a chytili druhý dech, pobavíme se u společenských her organizovaných našimi přáteli - sami jsme zvědaví, co si pro nás přichystali.  
 
 

 
 
Až nastane úplné setmění,
připravili jsme pro Vás překvapení,
...takže si ho určitě nenechte ujít!